Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

Zemplényi Magda (1899-1966): Eső közeleg. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×38 cm
10205.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zorkoczy jelzéssel: Virágzó fák a parton. Olaj, karton, keretben, 34×50 cm
10206.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10207.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon (sérült), keretben, 48×61 cm
10208.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Álom képek. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben,  48×35 cm
10209.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olvashatatlan jelzéssel: Házudvar. Pasztell, papír, üvegezett keretben, foltos, 26×31 cm
10210.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt háttal. Szén, papír (sérült), keretben, 43×27 cm
10211.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Olvashatatlan jelzéssel: Bujkáló szerelmesek. Olaj, vászon, keretben, 44×65 cm
10212.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Olvashatatlan jelzéssel: Adriai kikötő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x32 cm
10213.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Adriai kikötő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×41 cm
10214.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Néptáncosok. Rézkarc, papír, 53×23 cm
10215.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 60×45 cm
10216.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF