Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1279928
10205
260
Zemplényi Magda (1899-1966): Eső közeleg. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×38 cm 1283685
10206
260
Zorkoczy jelzéssel: Virágzó fák a parton. Olaj, karton, keretben, 34×50 cm 1257704
10207
260
1238133
10208
260
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon (sérült), keretben, 48×61 cm
1265526
10209
260
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Álom képek. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 48×35 cm 1280111
10210
260
Olvashatatlan jelzéssel: Házudvar. Pasztell, papír, üvegezett keretben, foltos, 26×31 cm 1280113
10211
260
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt háttal. Szén, papír (sérült), keretben, 43×27 cm 1280170
10212
260
Olvashatatlan jelzéssel: Bujkáló szerelmesek. Olaj, vászon, keretben, 44×65 cm
1240997
10213
260
Olvashatatlan jelzéssel: Adriai kikötő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x32 cm 1267029
10214
260
Olvashatatlan jelzéssel: Adriai kikötő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×41 cm
1281390
10215
260
Olvashatatlan jelzéssel: Néptáncosok. Rézkarc, papír, 53×23 cm 1281457
10216
260
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 60×45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF