Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

10132.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Mikola jelzéssel: Falusi háza. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm
10133.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mikola jelzéssel: Téli falu. Olaj, vászon, 29×36 cm
10134.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Nagy jelzéssel: Harcos nő. Olaj, karton, 68×44 cm
10135.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy jelzéssel: Harcos amazon. Olaj, karton, keretben, 55×41 cm
10136.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy jelzéssel: Utca részlet. Olaj, zsákvászon, 64×94 cm
10137.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Nagy Ernő  (1926-): Rajzolók a parton. Akvarell, papír, sérült, 29×40 cm
10138.

Rufpreis:
5 000 HUF
27

10139.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nechánszky József (1936-): Visegrád. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×48 cm
10140.

Rufpreis:
4 000 HUF

10141.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nemes jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, karton, sérült, 39×47 cm
10142.

Rufpreis:
2 800 HUF

Németh Endre (?-?): Középkori látomások. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 43×30 cm
10143.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF