Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1286985
10132
260
13000
1285820
10133
260
Mikola jelzéssel: Falusi háza. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm
1285827
10134
260
Mikola jelzéssel: Téli falu. Olaj, vászon, 29×36 cm 1221420
10135
260
Nagy jelzéssel: Harcos nő. Olaj, karton, 68×44 cm
1221423
10136
260
Nagy jelzéssel: Harcos amazon. Olaj, karton, keretben, 55×41 cm 1286757
10137
260
22000
Nagy jelzéssel: Utca részlet. Olaj, zsákvászon, 64×94 cm 1283513
10138
260
Nagy Ernő (1926-): Rajzolók a parton. Akvarell, papír, sérült, 29×40 cm 1221272
10139
260
1280389
10140
260
Nechánszky József (1936-): Visegrád. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×48 cm 1285991
10141
260
1236766
10142
260
Nemes jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, karton, sérült, 39×47 cm 1280101
10143
260
Németh Endre (?-?): Középkori látomások. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 43×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF