Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1277311
10169
260
Sostarics Lajos (1896-1968): Petneházi rét. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 27x20 cm
1285544
10170
260
14000
Spányi jelzéssel: Ártér. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm 1285612
10171
260
14000
Spányi jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, vászon, 40×58 cm 1283959
10172
260
14000
1221619
10173
260
15000
1283889
10174
260
Szántó jelzéssel: Hunyadi. Vegyes technika, papír, sérült, 48×58 cm
1221366
10175
260
4400
Szántó Sándor (1945-): Jelek II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm 1181601
10176
260
Szeift Béla (1944-2012): Ketten, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
1175971
10177
260
Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
1251007
10178
260
Szennik György (1923-2007): Badacsonyörsi strand. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×49 cm
1284667
10179
260
Szoboszlai Mata János (1907-1944): Erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 14,5×10 cm 1234284
10180
260
Szőnyi jelzéssel: Erdőrészlet. Akvarell, papír, 51×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF