Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

Sostarics Lajos (1896-1968): Petneházi rét. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 27x20 cm
10169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Spányi jelzéssel: Ártér. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
10170.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Spányi jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, vászon, 40×58 cm
10171.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10172.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10173.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szántó jelzéssel: Hunyadi. Vegyes technika, papír, sérült, 48×58 cm
10174.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szántó Sándor (1945-): Jelek II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm
10175.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Szeift Béla (1944-2012): Ketten, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
10176.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
10177.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szennik György (1923-2007): Badacsonyörsi strand. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×49 cm
10178.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szoboszlai Mata János (1907-1944): Erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 14,5×10 cm
10179.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szőnyi jelzéssel: Erdőrészlet. Akvarell, papír, 51×36 cm
10180.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF