Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1284333
10193
260
Váczi András(1967-): Pelgrim. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18,5x18,5 cm
1284339
10194
260
Váczi András(1967-): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, 16x13 cm 1247368
10195
260
Váradi Iván jelzéssel: Plakáttervek. 3 db, vegyes technika, papír, jelzett, 10x7, 8x8 és 19x14 cm 1098203
10196
260
1169493
10197
260
Vészlőy jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon, 40×50 cm
1169505
10198
260
Vészlőy jelzéssel: Szentendrei utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm 1285514
10199
260
Vén jelzéssel: Vitorlások akikötőben. Olaj, farost, 64×65 cm 1237091
10200
260
15000
Vincze Győző (1925-2001): Szabadban, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×42 cm
1284174
10201
260
28000
Vojnits Richárd (1942-): Piknik vihar után. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
1280816
10202
260
Wand jelzéssel: Formák. Olaj, vászon, felcsavarva, 100×110 cm
1283673
10203
260
Zádor jelzéssel: Móló. Olaj, farost, keretben, 40×50 cm
1283301
10204
260
Zádor István (1882-1963): Gémeskút. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF