Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

Kovács Imre (1944-): Tihanyi apátság. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10120.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kováts jelzéssel: Rózsák pohárban. Olaj, vászon, 50×40 cm
10121.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kováts jelzéssel: Erdő részlet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×32 cm
10122.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma István (1937-): Férfi és nő. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keret nélkül, 69×50 cm
10123.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
13

Kónya Zoltán (1891-?): Diana sósborszesz reklám tervezet, vegyes technika, papír, jelzett, 18x13cm
10124.

Rufpreis:
5 000 HUF

Krizsán jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, vászon, keretben, 50×62 cm
10125.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

K. Laiter: Igls. Akvarell, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 17×24 cm
10126.

Rufpreis:
3 000 HUF

Martins jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, 60×90 cm
10127.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mattioni jelzéssel: Ülő lány. Szén, papír, 53×43 cm
10128.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

MCP jelzéssel: Vándor. Olaj, farost,  62×80 cm
10129.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

MCP jelzéssel: Kirándulás a tónál. Olaj, farost, 32×73 cm
10130.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
17

Medveczky jelzéssel: Barátnők. Olaj, falemez, keretben, 50×40 cm
10131.

Rufpreis:
12 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF