Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1140974
10120
260
Kovács Imre (1944-): Tihanyi apátság. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1250997
10121
260
Kováts jelzéssel: Rózsák pohárban. Olaj, vászon, 50×40 cm
1285744
10122
260
Kováts jelzéssel: Erdő részlet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×32 cm
1113799
10123
260
14000
Kozma István (1937-): Férfi és nő. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keret nélkül, 69×50 cm 1281110
10124
260
Kónya Zoltán (1891-?): Diana sósborszesz reklám tervezet, vegyes technika, papír, jelzett, 18x13cm 1264368
10125
260
Krizsán jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, vászon, keretben, 50×62 cm
1280121
10126
260
K. Laiter: Igls. Akvarell, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 17×24 cm 1286901
10127
260
Martins jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, 60×90 cm 1281704
10128
260
Mattioni jelzéssel: Ülő lány. Szén, papír, 53×43 cm 1264291
10129
260
22000
MCP jelzéssel: Vándor. Olaj, farost, 62×80 cm 1280711
10130
260
MCP jelzéssel: Kirándulás a tónál. Olaj, farost, 32×73 cm 1281516
10131
260
Medveczky jelzéssel: Barátnők. Olaj, falemez, keretben, 50×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF