Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

10084.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Imre Lajos: Várak. Klisé, papír, jelzett, 15x11 cm
10085.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jakó Balázs: Téli táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10086.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jámbor Sándor: Lehunyt szemű Krisztus 1863. Ceruza, papír, jelzett, restaurált, paszpartuban, 54×40 cm
10087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jeges jelzéssel: Háztetők. Olaj, vászon, 42×31 cm
10088.

Rufpreis:
6 000 HUF

Juszkó jelzéssel: Tehén a folyóparton.Olaj, karton, keretben, 34×50 cm
10089.

Rufpreis:
8 000 HUF

Karlovszky jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, 37×72 cm
10090.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kádas István (1941-): Mátyás templom, Hilton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm
10091.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kádas István (1941-): Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm
10092.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kádas István (1941-): Szent Gellért kivégzése. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×38 cm
10093.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kádár jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, falemez, keretben, 44×59 cm
10094.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kántor Antal (?-?): Portré. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×8 cm
10095.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF