Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1181185
10048
260
1280119
10049
260
Élesdy István (1912-1987): Ponte Vecchio. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×30 cm 1256834
10050
260
1917 Falus Elek (1884-1950): IV. Károly király eskűjének első lapja. Lithográfia. 23x30 cm
1261710
10051
260
Farkasházy jelzéssel: Kőhíd. Olaj, karton, 40×60 cm
1259614
10052
260
Farkasházy jelzéssel: Vitorlás. Pasztell, merített papír, keretben, 50×40 cm
1284307
10053
260
Fehér Ilona (1913-1983): Balatoni csónak. Rézkarc, papír, jelzett, 26×21 cm 1283260
10054
260
Feketéné jelzéssel: Vihar után. Olaj, vászon, 58×78 cm 998041
10055
260
Fenster T. Gábor (1981-): Flaming June. Akril, farost, jelzett, 50×60 cm
1003588
10056
260
Fenster T. Gábor (1981-): Show girl. Akril, farost, jelzett, 50×60 cm
1284552
10057
260
Fery Antal (1908-1944): 4 db ex libris, köztük Gorka Géza (1895-1971), Szíj Rezső (1915-2006), fametszet, jelzettek (az egyik csak a dúcon), különböző méretben 1287660
10058
260
Forrai Zoltán (1901-1996): Politikai karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, 18x25cm 1250184
10059
260
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF