Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

10048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Ponte Vecchio. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×30 cm
10049.

Rufpreis:
1 600 HUF

1917 Falus Elek (1884-1950): IV. Károly király eskűjének első lapja. Lithográfia. 23x30 cm
10050.

Rufpreis:
3 000 HUF

Farkasházy jelzéssel: Kőhíd. Olaj, karton, 40×60 cm
10051.

Rufpreis:
6 000 HUF

Farkasházy jelzéssel: Vitorlás. Pasztell, merített papír, keretben, 50×40 cm
10052.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fehér Ilona (1913-1983):  Balatoni csónak. Rézkarc, papír, jelzett, 26×21 cm
10053.

Rufpreis:
1 200 HUF

Feketéné jelzéssel: Vihar után. Olaj, vászon, 58×78 cm
10054.

Rufpreis:
1 200 HUF
39

Fenster T. Gábor (1981-): Flaming June. Akril, farost, jelzett, 50×60 cm
10055.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fenster T. Gábor (1981-): Show girl. Akril, farost, jelzett, 50×60 cm
10056.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fery Antal (1908-1944): 4 db ex libris, köztük Gorka Géza (1895-1971), Szíj Rezső (1915-2006), fametszet, jelzettek (az egyik csak a dúcon), különböző méretben
10057.

Rufpreis:
1 200 HUF

Forrai Zoltán (1901-1996): Politikai karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, 18x25cm
10058.

Rufpreis:
5 000 HUF

10059.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF