Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1286088
10012
260
Bánfi jelzéssel: Duna parti sétálók, ősszel Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×32 cm 1286082
10013
260
Bánfi jelzéssel: Csopak kilátás a Balatonra. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×32 cm 1257954
10014
260
Bencze László (1907-1992): Szekeres táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×12 cm
1261823
10015
260
Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, sérült üvegezett keretben, 39×28 cm 1264275
10016
260
Berely jelzéssel: Férfi fej. Vegyes technika, karton, keretben, 31×22 cm
1180752
10017
260
1180751
10018
260
1269913
10019
260
1259256
10020
260
Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 26×40 cm 1242267
10021
260
Boldizsár jelzéssel: ABBA, olaj, farost, 82,5×68,5 cm
1238004
10022
260
4600
Boross jelzéssel: Gyümölcscsendélet. Vegyes technika, farost, keretben, 37×67 cm
1284525
10023
260
Bozó Gyula (1913-2004): Oklevél 1949. Akvarell, papír (sérült), jelzett, üvegezett keretben, 30×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF