Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1262131
10036
260
D.J. jelzéssel: Dobozos csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×42 cm
1133087
10037
260
1280193
10038
260
Dömsödy jelzéssel: Madonna a gyermek Jézussal. Olaj, furnér, keretben, 44×56 cm
1197507
10039
260
Ducsai jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
1285040
10040
260
Egresi Zsuzsa (1954-): Portré festő. Színes rézkarc, papír, jelzett, 6,5×6 cm 1233015
10041
260
Einczinger Ferenc (1879-1950): Ex libris Einczinger Sándor, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 12×13 cm
1261055
10042
260
Endrédy Sarolta (?-?): Csecsemő portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 23×17 cm
1261013
10043
260
Endrédy Sarolta (?-?): Kislány a labdával. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×20 cm
1285417
10044
260
Erdélyi jelzéssel: Erdőirtás. Tempera, karton, üvegezett keretben, 50×42 cm 1125246
10045
260
1125242
10046
260
1206439
10047
260
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF