Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

D.J. jelzéssel: Dobozos csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×42 cm
10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

10037.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dömsödy jelzéssel: Madonna a gyermek Jézussal. Olaj, furnér, keretben, 44×56 cm
10038.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ducsai jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
10039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egresi Zsuzsa (1954-): Portré festő. Színes rézkarc, papír, jelzett, 6,5×6 cm
10040.

Rufpreis:
1 800 HUF
13

Einczinger Ferenc (1879-1950): Ex libris Einczinger Sándor, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 12×13 cm
10041.

Rufpreis:
1 600 HUF

Endrédy Sarolta (?-?): Csecsemő portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 23×17 cm
10042.

Rufpreis:
1 600 HUF

Endrédy Sarolta (?-?): Kislány a labdával. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×20 cm
10043.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdélyi jelzéssel: Erdőirtás. Tempera, karton, üvegezett keretben, 50×42 cm
10044.

Rufpreis:
3 000 HUF

10045.

Rufpreis:
5 000 HUF

10046.

Rufpreis:
6 000 HUF

10047.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF