Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1068004
10108
260
1202543
10109
260
15000
1285035
10110
260
Kondor Lajos (1926-2006): Emlékezés. Rézkarc, papír, jelzett, 7,5×16 cm 1285536
10111
260
Kontuly jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 63×55 cm 1283383
10112
260
3800
Korányi Mária (1952-): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 22×26 cm
1284539
10113
260
Koszta jelzéssel: Paraszt házak. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 34×44 cm 1287488
10114
260
Koszta Rozália (1925-1994): Dromedár. Tus, papír, jelzett, 21×30 cm
1287476
10115
260
9500
Koszta Rozália (1925-1994): Olympiai emlék II. Művészi nyomat, papír, jelzett, 35x50 cm
1232973
10116
260
Kovács jelzéssel: Ex libris Zolnay Vilmos 1913, szecessziós ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11,5×8 cm 1285283
10117
260
Kovács jelzéssel: Parasztházak. Olaj, karton, 13,5×17,5 cm
1283264
10118
260
Kovács jelzéssel: Erdei út házzal. Olaj, farost, keretben, 55×44 cm 1283271
10119
260
Kovács jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, farost, keretben, 44×54 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF