Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1280995
10229
260
Jelzés nélkül: Szerény várvédő. Tűzzománc, fémlap, keretben, 17×12 cm 1280148
10230
260
Jelzés nélkül: Háziállatok a vízparton. Olaj, vászon, keretben, 55×68 cm
1250196
10231
260
Jelzés nélkül: Háború lesz. Nyomat, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm
1221617
10232
260
Jelzés nélkül: Lombos fák. Olaj, vászon, sérült, 77×92 cm
1128065
10233
260
Jelzés nélkül: Szent Imre bál február 11, plakátterv, vegyes technika, papír, 107×67 cm 1285738
10234
260
Jelzés nélkül: Gulyások a tűznél. Olaj, falemez, 35×45 cm 1266186
10235
260
Ex libris Alexandri Borbás, klisé, papír, jelzett(Józsa Károly) a klisén, 12x9 cm 1266201
10236
260
Ex libris Schmidl Grete, klisé, papír, jelzett a klisén, 12x14 cm
1284724
10237
260
6 db különféle ex libris különböző tulajdonosoktól (Kner Imre, Kner Albert, Király György, Lajtha László, stb.), klisé, papír, különböző méretben 1282031
10238
260
cca 1920-50 Összesen 5 db klf. ex libris, többnyire klisék, de van közte jelzett metszet is. Változó méretben. 1289591
10239
260
5 db ex libris: Dinnyés, Menyhárt, Toncz, Bordás (ceruzával jelzett), KB, klisék és fametszet, jelzettek a metszeten, 5×8-13×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF