Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

10157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simon János (1945-): Erdei út. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 75×61 cm
10158.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Simó József (1926-1979): Gondolatok II., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
10159.

Rufpreis:
1 800 HUF

10160.

Rufpreis:
1 800 HUF

Simó József (1926-1979): Gondolatok I., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
10161.

Rufpreis:
1 800 HUF

Syrius Ariel (1943):  Táj. Vegyes technika, farost. Keretben. 35x59 cm
10162.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szabó jelzéssel: Férfi fej. Akvarell, papír, 40×31 cm
10163.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Tűz. Fametszet, papír, jelzett, 33×26 cm
10165.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szalatnyai József (1915-1994): Szőlőhegy. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40x56cm
10166.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szász Endre (1926-2003): Trófea I. Szitanyomat 50/50, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm
10168.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Szász Endre (1926-2003): A sárkány és a fáklyás. Szitanyomat 82/100, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm
10169.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Szegő Gizi (1902-1985): Ismeri a plébános urat. Vegyes technika, papír, jelzett, apró szakadással, 28×39 cm
10170.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF