Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
640250
10157
204
620554
10158
204
30000
Simon János (1945-): Erdei út. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 75×61 cm
673220
10159
204
Simó József (1926-1979): Gondolatok II., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
673205
10160
204
820320
10161
204
Simó József (1926-1979): Gondolatok I., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
669587
10162
204
Syrius Ariel (1943): Táj. Vegyes technika, farost. Keretben. 35x59 cm
817613
10163
204
Szabó jelzéssel: Férfi fej. Akvarell, papír, 40×31 cm 812932
10165
204
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Tűz. Fametszet, papír, jelzett, 33×26 cm 592931
10166
204
14000
Szalatnyai József (1915-1994): Szőlőhegy. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40x56cm 679758
10168
204
Szász Endre (1926-2003): Trófea I. Szitanyomat 50/50, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm 679753
10169
204
Szász Endre (1926-2003): A sárkány és a fáklyás. Szitanyomat 82/100, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm 816444
10170
204
7500
Szegő Gizi (1902-1985): Ismeri a plébános urat. Vegyes technika, papír, jelzett, apró szakadással, 28×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF