Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
652559
10109
204
70000
816553
10110
204
Mász jelzéssel: Bizony szép idők voltak.. Vegyes technika, papír, 27×36 cm
819267
10111
204
Medvicky jelzéssel: Ló fej. Vegyes technika, papír, 29×20 cm 778676
10112
204
Meissl jelzéssel: Libákat őrző lány. Olaj, karton, sérült, keretben, 18×29 cm
816227
10113
204
30000
Mészáros Géza (1943-): Aqua-Mala. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 36×37 cm
393841
10114
204
Mészáros Mihály (1930-2008): Lánchíd rézkarc-papír, jelzett, 16x23 cm 816467
10115
204
M.M. jelzéssel (19. század): Szent Gábriel. Vegyes technika, papír, jelzett, 6x10 cm 819109
10116
204
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 819107
10117
204
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, 29.6 x 21 cm 819108
10118
204
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 29.5x20.8 cm 743337
10119
204
Nyári Lóránt (1928-1982): Virágok. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×25 cm
812850
10120
204
4600
Nyári Lóránt (1928-1982): Utca részlet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF