Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
731547
10012
204
Barta Ernő (1878-1956): Éjszakai csók. Pasztell, papír, jelzett, 64×43 cm
791624
10013
204
Natalia Bejenaru (1951-): Anya gyermekével. Szén, papír, jelzett, újszerű keretben, 64×44 cm
660416
10014
204
Bende Imre: Őszi táj. Olajpasztell, karton, jelzett, keretben 50×43 cm
803818
10015
204
7500
Biró L. jelzéssel: Telihold. Olaj, karton, antik keretben, 18×23 cm
542711
10016
204
2200
Blahos Rudolf (1917-1986): Badacsony, rézkarc 97/100, papír, jelzett, 30x38 cm
543254
10017
204
Blahos Rudolf (1917-1986): Vége a nyárnak, akvarell, papír, jelzett, 26x41 cm
543344
10018
204
Blahos Rudolf (1917-1986): Fák az útnál, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 35×22 cm
820322
10019
204
Bokros László (1928-): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 12×24 cm 812779
10020
204
Bóka Dezső (1935-): Mező. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 31×48 cm
529961
10021
204
26000
Czene János (1904-1984): Interieur, olaj-vászon, jelzett, 51x41cm, keretben
620544
10023
204
36000
Csáth Annamária (1941-): Vajdahunyad vára. Olaj, farost, jelzett, keretben, 69×90 cm
819555
10024
204
Csergezán Pál (1924-1996): Esti Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, 20×38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF