Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Barta Ernő (1878-1956): Éjszakai csók. Pasztell, papír, jelzett, 64×43 cm
10012.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Natalia Bejenaru (1951-): Anya gyermekével. Szén, papír, jelzett, újszerű keretben, 64×44 cm
10013.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bende Imre: Őszi táj. Olajpasztell, karton, jelzett, keretben  50×43 cm
10014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Biró L. jelzéssel: Telihold. Olaj, karton, antik keretben, 18×23 cm
10015.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Blahos Rudolf (1917-1986): Badacsony, rézkarc 97/100, papír, jelzett, 30x38 cm
10016.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Blahos Rudolf (1917-1986): Vége a nyárnak,  akvarell, papír, jelzett, 26x41 cm
10017.

Rufpreis:
3 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Fák az útnál, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 35×22 cm
10018.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bokros László (1928-): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, 12×24 cm
10019.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bóka Dezső (1935-): Mező. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 31×48 cm
10020.

Rufpreis:
12 000 HUF

Czene János (1904-1984): Interieur, olaj-vászon, jelzett, 51x41cm, keretben
10021.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Csáth Annamária (1941-): Vajdahunyad vára. Olaj, farost, jelzett, keretben, 69×90 cm
10023.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Csergezán Pál (1924-1996): Esti Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, 20×38 cm
10024.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF