Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
812774
10061
204
6500
Grothy János: Kis-Balaton. Olaj, karton, sérült, antik sérült keretben, 27×35 cm
549457
10062
204
Görög Rezső (1930-): Hegyi falu, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
818138
10063
204
Gulyás jelzéssel: Hidak. rézkarc, papír, jelzett, 19x28 cm 794100
10064
204
Győri Zsolt (1968-): Szimpla menedék. Olaj, vászon, jelzett, keretben 50×60 cm
713589
10065
204
19000
Győri Zsolt (1968-): Fürdőző lány. Mozaiküveg, fa, jelzés nélkül, keretben 33×45 cm
801564
10066
204
Győri Zsolt (1968-): Kert. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm 805779
10067
204
Győri Zsolt (1968-): Kert. Olaj, karton, hátul jelzett (Gozo), 15×21 cm
796759
10068
204
Hahn: Vietnami táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm 741127
10069
204
Margit Hamada: Virágok. 2 db akvarell, papír, foltos, jelzett, 31×14 cm (2×) 782319
10070
204
Hasz jelzéssel: Jézus és a szamár. Olaj, vászon, 50×40 cm 816559
10071
204
Haus Wirth Magda (1903-1953): Ha aránytalanul nagy az adminisztráció. Vegyes technika, papír, jelzett, 25×34 cm 721028
10072
204
Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): A tavasz allegóriája. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 55×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF