Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Grothy János: Kis-Balaton. Olaj, karton, sérült, antik sérült keretben, 27×35 cm
10061.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Görög Rezső (1930-): Hegyi falu, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
10062.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gulyás jelzéssel: Hidak. rézkarc, papír, jelzett, 19x28 cm
10063.

Rufpreis:
1 200 HUF

Győri Zsolt (1968-): Szimpla menedék. Olaj, vászon, jelzett, keretben 50×60 cm
10064.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Győri Zsolt (1968-): Fürdőző lány. Mozaiküveg, fa, jelzés nélkül, keretben 33×45 cm
10065.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Győri Zsolt (1968-): Kert. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
10066.

Rufpreis:
8 000 HUF

Győri Zsolt (1968-): Kert. Olaj, karton, hátul jelzett (Gozo), 15×21 cm
10067.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hahn: Vietnami táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm
10068.

Rufpreis:
5 000 HUF

Margit Hamada: Virágok. 2 db akvarell, papír, foltos, jelzett, 31×14 cm (2×)
10069.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hasz jelzéssel: Jézus és a szamár. Olaj, vászon, 50×40 cm
10070.

Rufpreis:
800 HUF

Haus Wirth Magda (1903-1953): Ha aránytalanul nagy az adminisztráció. Vegyes technika, papír, jelzett, 25×34 cm
10071.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): A tavasz allegóriája. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 55×39 cm
10072.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF