Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

10073.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10074.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hosszú jelzéssel: Tengerparti táj. Olaj, vászon, antik sérült keretben 48×55 cm
10075.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ibránszki Antal: Zuhatag. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 41x30 cm
10076.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Fasor. Rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
10077.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Iványi Norbert (1953-2001): Önvallomás, tus, papír jelzett ajánlással, foltos, 1971, 16×25cm. A magyar underground egyik méltatlanul elfelejtett alakja. A képzőművészeti főiskola után a Kontroll Csoport alapító tagja volt. Külföldön ért el nagy sikereket.
10078.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

Iványi Ödön (1918-1985): Halásztelek. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 56×39 cm
10079.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10080.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kardirev: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 30×40 cm
10081.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kardirev: Udvar kúttal. Olaj, vászon, jelzett, 30×40 cm
10082.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10083.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kádár György (1912-2002): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10084.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF