Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Nyári Lóránt (1928-1982): Ex Libris, Christmas 1975. Rézkarc, papír, jelzett, 13×20 cm
10121.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
10

Nechánszky József (1936): Ex libris a történelemben 6 db kis rézkarc 7x10 cm
10122.

Rufpreis:
4 000 HUF

Neogrády Antal (1861-1942): Falu határ. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 44×54 cm
10123.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Németh Ami jelzéssel: Kompozíció. Tempera, papír, jelzett, 21x30 cm
10124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh Klára (1956-): Pillangó. Tűzzománc, fémlap, jelzés hátul, újszerű keretben, 12×12 cm
10125.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Németh Miklós (1934-2012): Színes alakok. Kréta, papír, üvegezett keretben, 26x30 cm
10126.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Noeyz jelzéssel: Idős asszonyok a falnál. Olaj, farost keretben 40×30 cm
10127.

Rufpreis:
8 000 HUF

Opitz Gyöngyi (1897-1942): Elhagyott kert. Rézkarc, papír, jelzett, 11x14 cm,
10128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orbán Valéria: Vác székesegyház. Olaj, farost, jelzett, keretben, 17×23 cm
10129.

Rufpreis:
2 000 HUF

10130.

Rufpreis:
3 000 HUF

10131.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pataki Dénes (1921-1975): Felfedezők. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
10132.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF