Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
801990
10121
204
Nyári Lóránt (1928-1982): Ex Libris, Christmas 1975. Rézkarc, papír, jelzett, 13×20 cm 819932
10122
204
Nechánszky József (1936): Ex libris a történelemben 6 db kis rézkarc 7x10 cm
682333
10123
204
24000
Neogrády Antal (1861-1942): Falu határ. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 44×54 cm
818132
10124
204
Németh Ami jelzéssel: Kompozíció. Tempera, papír, jelzett, 21x30 cm
818239
10125
204
9500
Németh Klára (1956-): Pillangó. Tűzzománc, fémlap, jelzés hátul, újszerű keretben, 12×12 cm 817644
10126
204
15000
Németh Miklós (1934-2012): Színes alakok. Kréta, papír, üvegezett keretben, 26x30 cm
818521
10127
204
Noeyz jelzéssel: Idős asszonyok a falnál. Olaj, farost keretben 40×30 cm
819241
10128
204
Opitz Gyöngyi (1897-1942): Elhagyott kert. Rézkarc, papír, jelzett, 11x14 cm, 785453
10129
204
Orbán Valéria: Vác székesegyház. Olaj, farost, jelzett, keretben, 17×23 cm
615098
10130
204
675193
10131
204
675195
10132
204
Pataki Dénes (1921-1975): Felfedezők. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF