Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Patkó Károly (1895-1941): Fürdés után. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban (22x27 cm), 13x10 cm
10133.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1919 Arthur Paunzen (1890-1940): 15 Aktzeichnungen című mappából mind a 15 db alkotás. Színezett litográfia, papír, ceruzával jelzett mindegyik!! / Austrian artist 15 p. erotic graphic. Lithograph, all of them signed with pencil 28x35 cm
10134.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Pályi Jenő (1903-1953): Kapor a logós. Vegyes technika, papír, jelzett, 21×35 cm
10135.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ivan Petrovics jelzéssel: Benua. Olaj, vászon, keretben, 78×59 cm
10136.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10137.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10138.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10139.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ravasz Erzsébet (1937-1991): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×40 cm
10140.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rác András (1926-):Ciklámen. Színezett linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 34×20 cm
10141.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rácz jelzéssel: Rőzsét gyűjtögető asszony. Olaj, vászon, 50×70 cm
10142.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Remsey Jenő (1885-1980): Dunai táj. Papír, rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 47x38 cm
10143.

Rufpreis:
6 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Állatkerti rajzok. Szén, papír, jelzés nélkül, összesen:4 db, 26×35 cm
10144.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF