Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
793818
10133
204
Patkó Károly (1895-1941): Fürdés után. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban (22x27 cm), 13x10 cm
818112
10134
204
1919 Arthur Paunzen (1890-1940): 15 Aktzeichnungen című mappából mind a 15 db alkotás. Színezett litográfia, papír, ceruzával jelzett mindegyik!! / Austrian artist 15 p. erotic graphic. Lithograph, all of them signed with pencil 28x35 cm
816595
10135
204
Pályi Jenő (1903-1953): Kapor a logós. Vegyes technika, papír, jelzett, 21×35 cm
784232
10136
204
22000
Ivan Petrovics jelzéssel: Benua. Olaj, vászon, keretben, 78×59 cm
663210
10137
204
679836
10138
204
700548
10139
204
804889
10140
204
Ravasz Erzsébet (1937-1991): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×40 cm 756707
10141
204
Rác András (1926-):Ciklámen. Színezett linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 34×20 cm
816381
10142
204
Rácz jelzéssel: Rőzsét gyűjtögető asszony. Olaj, vászon, 50×70 cm 798889
10143
204
Remsey Jenő (1885-1980): Dunai táj. Papír, rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 47x38 cm 818559
10144
204
Réti Mátyás (1922-2002): Állatkerti rajzok. Szén, papír, jelzés nélkül, összesen:4 db, 26×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF