Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Tamus István (1953-):Csendélet I. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm
10183.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tamus István (1953-): Asztali csendélet. Olaj, farost, keretben, 62×45 cm
10184.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tarcsányi Otília: Margaréták. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 13×9 cm
10185.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tálas jelzéssel: Arab utca részlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×17 cm
10186.

Rufpreis:
2 800 HUF

10187.

Rufpreis:
2 800 HUF

Titi Mária: Csikó az mezőn. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×63 cm
10188.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tm jelzéssel: Patakpart. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 20×26 cm
10189.

Rufpreis:
2 000 HUF

10190.

Rufpreis:
1 000 HUF

10191.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Erika: Sárga virágok. Vegyes technika, selyem-karton, jelzés nélkül, újszerű keretben, 70×54 cm
10192.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Erika: Virág kompozíció II. Akvarell, selyem, jelzés nélkül, újszerű keretben, 17×28 cm
10193.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Erika: Virág kompozíció I. Akvarell, selyem, jelzés nélkül, újszerű keretben, 17×28 cm
10194.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF