Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
818600
10183
204
Tamus István (1953-):Csendélet I. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm 818592
10184
204
Tamus István (1953-): Asztali csendélet. Olaj, farost, keretben, 62×45 cm 790081
10185
204
Tarcsányi Otília: Margaréták. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 13×9 cm 783219
10186
204
Tálas jelzéssel: Arab utca részlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×17 cm
783214
10187
204
801024
10188
204
Titi Mária: Csikó az mezőn. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×63 cm
732992
10189
204
Tm jelzéssel: Patakpart. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 20×26 cm
679086
10190
204
679088
10191
204
791644
10192
204
Tóth Erika: Sárga virágok. Vegyes technika, selyem-karton, jelzés nélkül, újszerű keretben, 70×54 cm
791586
10193
204
Tóth Erika: Virág kompozíció II. Akvarell, selyem, jelzés nélkül, újszerű keretben, 17×28 cm 791585
10194
204
Tóth Erika: Virág kompozíció I. Akvarell, selyem, jelzés nélkül, újszerű keretben, 17×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF