Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Varga Vass György:Tájkép. Akvarell. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x40 cm
10207.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Vass György: Férfi fej. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x40 cm
10208.

Rufpreis:
2 000 HUF

10209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
10210.

Rufpreis:
800 HUF

Váradi jelzéssel: Férfi akt, szén, papír 45x60 cm
10211.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

10212.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vecsey Tivadar (1885-?): Tisztás. Olaj, vászon, jelzett, apró hibákkal, keretben, 27×23 cm
10213.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Vecsey Tivadar (1885-?): Falu határ. Olaj, vászon, jelzett, apró hibákkal, keretben, 27×23 cm
10214.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Velekei József Lajos (1950): Főnix. Lithográfia, jelzett, 200/138 33x52.5 cm
10215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Velekei József Lajos (1950): Lángos csillag állt felettünk. Lithográfia, jelzett, 200/138 33x53.2 cm
10216.

Rufpreis:
2 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Asszony mandrillal. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 20×32 cm
10217.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Vida jelzéssel: 2 db mesefigurás rajz, vegyes technika, karton, 30×20 cm
10218.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF