Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
726921
10207
204
Varga Vass György:Tájkép. Akvarell. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x40 cm 726925
10208
204
Varga Vass György: Férfi fej. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x40 cm 640012
10209
204
495678
10210
204
Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
509650
10211
204
200
Váradi jelzéssel: Férfi akt, szén, papír 45x60 cm 628653
10212
204
Végvári Tamás (1962-): Női fej. Olaj, műanyaglemez, jelzett, üvegezett keretben 36×44 cm 816207
10213
204
30000
Vecsey Tivadar (1885-?): Tisztás. Olaj, vászon, jelzett, apró hibákkal, keretben, 27×23 cm
816208
10214
204
30000
Vecsey Tivadar (1885-?): Falu határ. Olaj, vászon, jelzett, apró hibákkal, keretben, 27×23 cm
819112
10215
204
Velekei József Lajos (1950): Főnix. Lithográfia, jelzett, 200/138 33x52.5 cm
819111
10216
204
Velekei József Lajos (1950): Lángos csillag állt felettünk. Lithográfia, jelzett, 200/138 33x53.2 cm
814760
10217
204
9500
Véssey Gábor (1948-): Asszony mandrillal. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 20×32 cm
814026
10218
204
Vida jelzéssel: 2 db mesefigurás rajz, vegyes technika, karton, 30×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF