Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
813920
10258
204
Olvashatatlan jelzéssel: Vázlatrajz. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 15×19 cm
813939
10259
204
Olvashatatlan jelzéssel: Hegycsúcsok. Tus, papír, 14×20
813951
10260
204
Olvashatatlan jelzéssel: Gólya a kéményen. Tus, papír, 14×20
815849
10261
204
6500
Olvashatatlan jelzéssel: Szigligeti öböl. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 15x21 cm
772358
10262
204
Olvashatatlan jelzéssel: Álmodozók. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 36×23 cm
718167
10263
204
26000
818605
10265
204
28000
Sztelek Norbert (1884-1956): Tó part. Pasztell, papír, üvegezett keretben, hátán O.P.C.N. CLUJ pecséttel, 50×60 cm 818206
10266
204
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi karikatúra. Színes ceruza, papír, jelzett, 25x34 cm
819113
10267
204
Olvashatatlan jelzéssel: Kapunál. Linó, papír, 19x19 cm 715157
10268
204
817656
10269
204
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, keretben, 22×33 cm
677339
10270
204
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF