Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
534161
10285
204
534160
10286
204
630837
10287
204
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír-karton, több helyen gyűrőt, 25×37 cm
631956
10288
204
Jelzés nélkül: Táj vitorlással. Gouache, karton, üvegezett keretben, 29x36,5cm
667251
10289
204
70000
XIX. század. Jelzés nélkül: Fiatal nő akt portréja. Olaj, vászon kartonra kasírozva, nagyméretű, igényes, aranyozott fakeretben, 78x68cm (a kép és a keret is sérült)
817727
10290
204
Jelzés nélkül: Lengén öltözött cigány lány. Olaj, vászon, kopott, felcsavarva, 80×60 cm 817615
10291
204
Jelzés nélkül: Párocska. Olaj, karton, 43×37 cm 818613
10292
204
Jelzés nélkül: Női akt háttal. Olaj, vászon, 100×100 cm
818696
10293
204
Jelzés nélkül: Házak a völgyben. Olaj, fa, foltos, 26×39 cm 495691
10294
204
100
Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm 503556
10295
204
756684
10296
204
Jelzés nélkül: Női fej. Olaj, farost, sérült, 61×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF