Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Olvashatatlan jelzéssel: Kávézóban. Tempera, selyem-karton, üvegezett keretben, 21×31 cm
10271.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Koldusok a katedrálisnál. Rézkarc, papír, 23×17 cm
10272.

Rufpreis:
800 HUF

10273.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Cca 1940 Gyerekszoba belső. Vegyes technika, hártya papír, 19×18 cm
10274.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Jelzés nélkül: Lovak. Papír, grafit, 30x21 cm.
10275.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Büky, Schwartz, Csurgai, 3 db karikatúra. Grafit, papír, jelzett, 15x20 cm
10277.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Pornográf grafika. Papír, vegyes technika, 17x23 cm
10278.

Rufpreis:
1 800 HUF

10279.

Rufpreis:
1 800 HUF

10280.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Tavaszi virágcsendélet. Farost, olaj, 21x26 cm
10281.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 60×50 cm
10283.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Madarak, akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×36 cm
10284.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF