Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Szeift Béla: Vidám társaság (1970). Vízfesték, papír, jelzett, fa keretben, 30x40 cm
10171.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szeift Béla: Kerti élet (2003). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
10172.

Rufpreis:
10 000 HUF

10173.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10174.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szepes Béla 5 db karikatúra közismert személyekről, 13x20 cm, és egy általa írt cikk.
10175.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10176.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szilárd Klára (1921-): Akt, tusrajz, jelzett, üvegezett keretben 45x65cm
10177.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szily Géza (1938-): Falu a dombok alatt. Tempera-akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×50 cm
10178.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szontagh jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 70×54 cm
10179.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szőnyi Jenő (1902-?): Erkélyen. Színes ceruza, papír, jelzett, 33×23 cm
10180.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szűr-Szabó József(1902-1988): Ellenőrző központ. Papír, tus, jelzett, 30×40 cm
10181.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tamus István (1953-):Csendélet hegedűvel. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 50×70 cm
10182.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF