Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
817625
10171
204
Szeift Béla: Vidám társaság (1970). Vízfesték, papír, jelzett, fa keretben, 30x40 cm 817622
10172
204
Szeift Béla: Kerti élet (2003). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
491561
10173
204
9500
Szegvári Károly (1920-2002): Tanya. Olaj, karton. Jelzett. 60x40 cm Keretben. 639147
10174
204
818119
10175
204
19000
Szepes Béla 5 db karikatúra közismert személyekről, 13x20 cm, és egy általa írt cikk.
716324
10176
204
469624
10177
204
Szilárd Klára (1921-): Akt, tusrajz, jelzett, üvegezett keretben 45x65cm
794077
10178
204
9500
Szily Géza (1938-): Falu a dombok alatt. Tempera-akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×50 cm 737924
10179
204
Szontagh jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 70×54 cm
818518
10180
204
Szőnyi Jenő (1902-?): Erkélyen. Színes ceruza, papír, jelzett, 33×23 cm
816474
10181
204
Szűr-Szabó József(1902-1988): Ellenőrző központ. Papír, tus, jelzett, 30×40 cm 818593
10182
204
14000
Tamus István (1953-):Csendélet hegedűvel. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 50×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF