Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
645605
10145
204
Roumiantzeff jelzéssel: Tájkép házakkal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 30×38 cm
818157
10146
204
Ruszkay György (1924-1998): Tehén. Tus, papír, jelzett, 21x15 cm 819104
10147
204
Ruzicskay György (1896-1993): Egyetértés. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31.6 x 23.7 cm 819106
10148
204
Ruzicskay György (1896-1993): Finom geometria. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 30.7 x 23.6 cm 819105
10149
204
Ruzicskay György (1896-1993): Hullám. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 30.9 x 23.6 cm 819103
10150
204
Ruzicskay György (1896-1993): Férfi. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31.2 x 23.8 cm 819102
10151
204
Ruzicskay György (1896-1993): Női akt. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31.3 x 24 cm 742424
10152
204
19000
812735
10153
204
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Paris. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
812739
10154
204
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Kikötő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 812767
10155
204
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Figyelők. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
794087
10156
204
Schneider Krisztina Csilla (1972-): Szentendre, egy mediterrán ház. Olaj, fatábla, jelzett, újszerű keretben, 35×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF