Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

J. Garnier jelzéssel: Erotikus rézkarc. Papír, üvegezett keretben, 8x10 cm.
10049.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gauguin: Nave, nave, mahana. Olaj, vászon, reprodukció, 75×99 cm
10050.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1957): Éjszaka Rómában fametszet, a dúcon jelzett 18x23cm
10051.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Olvasó nő, linometszet, papír, jelezett, 19x16 cm
10052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gácsi jelzéssel: Harcos. Toll, színes ceruza, papír, 29×21 cm
10053.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gácsi jelzéssel: Tornyok. Tus, papír, 21×29 cm
10054.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gácsi jelzéssel: Várkastély. Tus, papír, 29×21 cm
10055.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gáspár Antal (1889-1959): A kukorica termesztő brigád álma. Vegyes technika, papír, jelzett, 37×46 cm.
10056.

Rufpreis:
6 000 HUF

10057.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázs és a molyok. Tus, papír, jelzett, 10×36 cm.
10058.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerő Sándor (1904-1977): Megy a munka, ha elő van készítve. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×40 cm.
10059.

Rufpreis:
8 000 HUF

G.F. jelzéssel: Színes alakok. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 65×24 cm
10060.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF