Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
820254
10049
204
J. Garnier jelzéssel: Erotikus rézkarc. Papír, üvegezett keretben, 8x10 cm.
754942
10050
204
Gauguin: Nave, nave, mahana. Olaj, vászon, reprodukció, 75×99 cm 457746
10051
204
1930 Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1957): Éjszaka Rómában fametszet, a dúcon jelzett 18x23cm 817448
10052
204
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Olvasó nő, linometszet, papír, jelezett, 19x16 cm 814494
10053
204
Gácsi jelzéssel: Harcos. Toll, színes ceruza, papír, 29×21 cm
814485
10054
204
Gácsi jelzéssel: Tornyok. Tus, papír, 21×29 cm
814490
10055
204
Gácsi jelzéssel: Várkastély. Tus, papír, 29×21 cm
816464
10056
204
Gáspár Antal (1889-1959): A kukorica termesztő brigád álma. Vegyes technika, papír, jelzett, 37×46 cm. 669306
10057
204
Gera Gyula (1915-1968): Kertek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 63x83,5cm
816515
10058
204
Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázs és a molyok. Tus, papír, jelzett, 10×36 cm.
816457
10059
204
Gerő Sándor (1904-1977): Megy a munka, ha elő van készítve. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×40 cm. 817638
10060
204
15000
G.F. jelzéssel: Színes alakok. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 65×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF