Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Egresi Zsuzsa (1954-): Udvarló. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×6 cm
10037.

Rufpreis:
2 000 HUF

Endrődi István( 1920-1988): Vajon melyik dolgozott jól? Vegyes technika, papír, jelzett, 25×36 cm
10038.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Endrő Margit (1899-1986): Asszony népviseletben. Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben. 37x23 cm
10039.

Rufpreis:
2 400 HUF

Eugen Oswald (1879-1960): Nyári táj, olaj-vászon, jelzett, keretben 70x90 cm
10040.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Élesdy István (1912-1987): Angyalvár, rézkarc, papír, jelzett, 33×48,5 cm
10041.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fock jelzéssel: Szénabálák, olaj, karton, paszpartuban, fa keretben, 25×43 cm
10042.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Fuchs Tamás (1962-):I try to understand. Olaj, vászon, jelzett (Bruno), 50×40 cm
10043.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fuchs Tamás (1962-): Sárga kabátos férfi. Olaj, farost, jelzett (Bruno), 40×50 cm
10044.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gaál Endre (1904-?): Hegytetőre. Tempera, karton, jelzett, 20×25 cm
10045.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaál Zsuzsa: Papagájok. Olaj, farost, jelzett újszerű keretben 70×50 cm
10046.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gara Arnold (1882-1929): Egy lap a Magyar parnasszus című rézkarcalbumból. Rézkarc, papír, jelzett, 28x38 cm
10047.

Rufpreis:
8 000 HUF

Garay jelzéssel: Pipázó. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 33×23 cm
10048.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF