Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
813954
10037
204
Egresi Zsuzsa (1954-): Udvarló. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×6 cm 816505
10038
204
Endrődi István( 1920-1988): Vajon melyik dolgozott jól? Vegyes technika, papír, jelzett, 25×36 cm 817651
10039
204
Endrő Margit (1899-1986): Asszony népviseletben. Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben. 37x23 cm
357206
10040
204
65000
Eugen Oswald (1879-1960): Nyári táj, olaj-vászon, jelzett, keretben 70x90 cm
813029
10041
204
Élesdy István (1912-1987): Angyalvár, rézkarc, papír, jelzett, 33×48,5 cm
745876
10042
204
Fock jelzéssel: Szénabálák, olaj, karton, paszpartuban, fa keretben, 25×43 cm
801620
10043
204
Fuchs Tamás (1962-):I try to understand. Olaj, vászon, jelzett (Bruno), 50×40 cm
796788
10044
204
Fuchs Tamás (1962-): Sárga kabátos férfi. Olaj, farost, jelzett (Bruno), 40×50 cm
819965
10045
204
Gaál Endre (1904-?): Hegytetőre. Tempera, karton, jelzett, 20×25 cm
801077
10046
204
Gaál Zsuzsa: Papagájok. Olaj, farost, jelzett újszerű keretben 70×50 cm
816778
10047
204
Gara Arnold (1882-1929): Egy lap a Magyar parnasszus című rézkarcalbumból. Rézkarc, papír, jelzett, 28x38 cm 803782
10048
204
Garay jelzéssel: Pipázó. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 33×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF