Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Kenéz Ágnes (1944-): Hajnali fények. Olaj, farost, jelzett, keretben 70×50 cm
10085.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Dr. Keresztúryné jelzéssel: Oázis, olaj, farost, jelzett, nagyméretű igényes keretben, 74x92 cm
10086.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kéri Imre (1945-): Öreg ház. Rézkarc 34/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×39 cm
10087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss jelzéssel: Reggeli itatás. Olaj, vászon, keretben, 40×60 cm
10088.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss Terézia - Virágcsendélet szín.rézkarc 48×38 cm. Üvegezett keretben.
10089.

Kiss Terézia - Virágcsendélet szín.rézkarc 48×38 cm.
Üvegezett keretben.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kohán jelzéssel: Alkonyat a szélmalomnál. Olaj, karton, antik keretben, 40×50 cm
10090.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Égbekiáltó. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 27×12 cm
10091.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kondor Béla (1931-1972): Lincselés, fametszet, jelzés nélkül, szakadásokkal, paszpartu nélkül, 12x15 cm,
10092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Afrika, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
10093.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kormos Balázs (1976-2014): Oldsmobil. Ceruza, papír, jelzett, 20×30 cm
10094.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kormos Balázs (1976-): Hajnalhasadás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×29 cm
10095.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kormos Balázs: Velence. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
10096.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF