Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
771919
10085
204
6500
Kenéz Ágnes (1944-): Hajnali fények. Olaj, farost, jelzett, keretben 70×50 cm
509271
10086
204
Dr. Keresztúryné jelzéssel: Oázis, olaj, farost, jelzett, nagyméretű igényes keretben, 74x92 cm 794083
10087
204
Kéri Imre (1945-): Öreg ház. Rézkarc 34/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×39 cm 794114
10088
204
Kiss jelzéssel: Reggeli itatás. Olaj, vászon, keretben, 40×60 cm 591575
10089
204
Kiss Terézia - Virágcsendélet szín.rézkarc 48×38 cm. Üvegezett keretben.
817628
10090
204
Kohán jelzéssel: Alkonyat a szélmalomnál. Olaj, karton, antik keretben, 40×50 cm 819923
10091
204
3200
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Égbekiáltó. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 27×12 cm
457039
10092
204
Kondor Béla (1931-1972): Lincselés, fametszet, jelzés nélkül, szakadásokkal, paszpartu nélkül, 12x15 cm,
457041
10093
204
Kondor Béla (1931-1972): Afrika, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
818498
10094
204
Kormos Balázs (1976-2014): Oldsmobil. Ceruza, papír, jelzett, 20×30 cm
812581
10095
204
5500
Kormos Balázs (1976-): Hajnalhasadás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×29 cm
751713
10096
204
100
Kormos Balázs: Velence. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF