Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
677913
10097
204
Koszkol jelzéssel: Fő tér. Akvarell, papír, keretben, 28×33 cm
818748
10098
204
Koszkol jelzéssel: Circus Maximus. Olaj, farost, keretben, 33×43 cm 819227
10099
204
Ifj Kovács József: Krisztus. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 9×6,5 cm 819110
10100
204
Kórusz József (1927-2010): Dunai táj (1966). Litho, papír, jelzett, 29x39cm (hajtásnyom)
727088
10101
204
Kőnig Róbert (1951- ): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen. Számozott 82/300, mindegyik szignált ,linómetszet, papír, összesen: 22 db 677004
10102
204
Körösi Balogh jelzéssel: Alpesi táj őzikékkel. Olaj, karton, üvegezett antik keretben 24×28 cm 620523
10103
204
36000
Krieg Ferenc (1921-): Velencei Rio. Olaj, farost, jelzett, keretben, 66×86 cm
813915
10104
204
Kuytor jelzéssel: Orgonák. Olaj, karton, keretben, 49×40 cm
818127
10105
204
Sigmund Lipinsky (1873-1940): Erotikus rézkarc. karcon jelzett / Erotic etching 25x38 cm 817458
10106
204
Louis Icart (1880-1950): Japán kert (cca 1930). Aquatinta, papír, jelzett, 38x28 cm
599174
10107
204
4800
Magén István (1946-): Virágcsendélet. Akvarell, karton, jelzett, fém keretben, 76×57 cm 548890
10108
204
Martinelli Jenő (1886-1954): Önarc kép (1921), ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF