Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Tóth Erika: Rózsaszín virágok. Vegyes technika, selyem-karton, hátul jelzett, újszerű keretben, 52×65 cm
10195.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Tünde (1970-): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, 15×10 cm
10196.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tóth Tünde (1970-): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett,10×15 cm
10197.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Foujita, Tsugouharu (1886-1968): Szerelmes pár (cca 1920). Fametszet, papír, 13x18 cm
10198.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Turcsán Miklós (1944-): Tájkép ketreccel. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben 38×26 cm
10199.

Rufpreis:
12 000 HUF

Cs.Uhrin Tibor (1936-2011): Leány madárral. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben, 17×13 cm
10200.

Rufpreis:
4 000 HUF

10201.

Rufpreis:
1 200 HUF

10202.

Rufpreis:
1 200 HUF

Újváry jelzéssel: Csónak a partnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×38 cm
10203.

Rufpreis:
3 000 HUF

Valentinyi Márta: Egyedül. Olaj, farost, jelzett, újszerű üvegezett keretben, 60×60 cm
10204.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Valentinyi Márta: Szélben. Olaj, farost, jelzett, újszerű üvegezett keretben, 50×50 cm
10205.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10206.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF