Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
813231
10219
204
28000
Vigyázó László: Téli életkép. Olaj, farost, jelzett, díszes keretben, 30×40 cm 615130
10220
204
80000
Viski János (1891-1961): Téli szán. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 67x87cm
816435
10221
204
7500
Vogel Eric (1907-1996): Jelmezterv 3 db. Papír, vegyes technika (grafit, vízfesték), jelzett, kisebb szakadásokkal, 20x28 cm.
816440
10222
204
22000
Vogel Eric (1907-1996): Táncosnő. Papír, vegyes technika (grafit, vízfesték), jelzett, üvegezett keretben, 24x34 cm.
813967
10223
204
Weisz jelzéssel: Pázsiton. Vegyes technika, papír, 20×30 cm
813964
10224
204
Weisz jelzéssel: Az ember tragédiája. Vegyes technika, papír, 20×30 cm 813966
10225
204
Weisz jelzéssel: Lenge ruházatban. Vegyes technika, papír, 20×30 cm
817973
10226
204
Weiss jelzéssel: Női fej. Szén, papír, üvegezett sérült antik keretben 28×21 cm
529909
10227
204
Zalán E. jelzéssel: Téli táj, olaj-farost, keretben 63x48cm 820310
10228
204
Zádor István(1882-1963): Pipázó juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×46 cm 559582
10229
204
801044
10231
204
9500
Zöllei Márta: Velence I. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF