Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Vigyázó László: Téli életkép. Olaj, farost, jelzett, díszes keretben, 30×40 cm
10219.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Viski János (1891-1961): Téli szán. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 67x87cm
10220.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Vogel Eric (1907-1996): Jelmezterv 3 db. Papír, vegyes technika (grafit, vízfesték), jelzett, kisebb szakadásokkal, 20x28 cm.
10221.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Vogel Eric (1907-1996): Táncosnő. Papír, vegyes technika (grafit, vízfesték), jelzett, üvegezett keretben, 24x34 cm.
10222.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Weisz jelzéssel: Pázsiton. Vegyes technika, papír, 20×30 cm
10223.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weisz jelzéssel: Az ember tragédiája. Vegyes technika, papír, 20×30 cm
10224.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weisz jelzéssel: Lenge ruházatban. Vegyes technika, papír, 20×30 cm
10225.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weiss jelzéssel: Női fej. Szén, papír, üvegezett sérült antik keretben 28×21 cm
10226.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zalán E. jelzéssel: Téli táj, olaj-farost, keretben 63x48cm
10227.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zádor István(1882-1963): Pipázó juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×46 cm
10228.

Rufpreis:
3 000 HUF

10229.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zöllei Márta: Velence I. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
10231.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF