Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Zöllei Márta: Velence II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
10232.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Zsoldos jelzéssel: Miskolci egyetem. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 21×27 cm
10233.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsoldos jelzéssel: Falu. Linó, papír, jelzett, 14×23 cm
10234.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Horthy Miklós híd. Akvarell, papír, keretben 27×37 cm
10236.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Férfi fej, kréta, papír, üvegezett keretben, 29x29cm
10238.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Egy reményteljes ifjú. Vegyes technika, papír, jelzett, 9x14 cm
10239.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: A Schloß Homburg konyhája, rézkarc-papír, 24x14,5cm
10240.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
10241.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gy. Molnár István (1933-): Virágültetés Hanoiban. Rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
10242.

Rufpreis:
1 000 HUF

10243.

Rufpreis:
1 000 HUF

10244.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bánk Ernő (1883-1962): Felsőbányai táj. Rézkarc, papír, foltos, 13×18 cm
10245.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF