Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
801046
10232
204
9500
Zöllei Márta: Velence II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
819915
10233
204
Zsoldos jelzéssel: Miskolci egyetem. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 21×27 cm 819433
10234
204
Zsoldos jelzéssel: Falu. Linó, papír, jelzett, 14×23 cm
367860
10236
204
Olvashatatlan jelzéssel: Horthy Miklós híd. Akvarell, papír, keretben 27×37 cm
754794
10238
204
Ismeretlen jelzéssel: Férfi fej, kréta, papír, üvegezett keretben, 29x29cm 818172
10239
204
Ismeretlen jelzéssel: Egy reményteljes ifjú. Vegyes technika, papír, jelzett, 9x14 cm
820318
10240
204
100
Ismeretlen jelzéssel: A Schloß Homburg konyhája, rézkarc-papír, 24x14,5cm
669403
10241
204
4800
Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
640054
10242
204
Gy. Molnár István (1933-): Virágültetés Hanoiban. Rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
640010
10243
204
Olvashatatlan jelzéssel: Mérgezett nyilakkal. Rézkarc, papír, 34,5x48,5cm
640008
10244
204
Olvashatatlan jelzéssel: Mocsaras terepen csónakból támadnak a DNFF katonái. Rézkarc, papír, 34,5x48,5cm
820007
10245
204
Bánk Ernő (1883-1962): Felsőbányai táj. Rézkarc, papír, foltos, 13×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF