Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Olvashatatlan jelzéssel: Üldögélő. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben 17×17 cm
10246.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 60×50 cm
10247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Rabbi fej. Linó, papír, 29×24,5 cm
10248.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Pakolás. Rézkarc, karton, 20×29 cm
10249.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír, 25×19 cm
10250.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfiportré. Kréta, papír, jelzett, 23x31 cm
10251.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Szamarak (1829). Nyomat, papír, jelzetlen, 28x23 cm
10252.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weisz Zsuzsa (1925-): Dombok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 25×27 cm
10253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi karikatúra. Grafit, papír, jelzett, 10x17 cm
10254.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, keretben, 25×60 cm
10255.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Olvashatatlan jelzéssel: Barokk csendélet. Olaj, vászon, újszerű keretben, 60×50 cm
10256.

Rufpreis:
12 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Akt. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x30 cm
10257.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF