Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
801632
10297
204
Tóth Erika: Napraforgók. Vegyes technika, selyem-karton, hátul jelzett, újszerű keretben, 52×65 cm
820248
10298
204
58 db ex libris+ 2 db ex libris kiállítási katalógus, több jelzett
814013
10299
204
2 db karikatúra, Kiss és Weisz jelzéssel, 20×20, 24×16 cm 818238
10300
204
1962 12 metszet magyar grafikusoktól, benne: Gross Arnold, Menyhárt József, Bordás Ferenc, Gácsi Mihály, Drahos István, Varga Gyula, Varga Nándor Lajos, Fery Antal, Trojan Marian József, Diskay István, Strebencz Károly, Stettner Béla. Sorszámozott 253/500 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF