Szász Endre (1926-2003): Trófea I. Szitanyomat 50/50, papír, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/204-Fernauktion/204.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~400001/Szasz-Endre-1926-2003-Trofea-I-Szitanyomat-5050-papir-jelzett-uvegezett-keretben-70C39750-~II679758
679758
10168
204
Beschreibung: Szász Endre (1926-2003): Trófea I. Szitanyomat 50/50, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm
: tánczos_gábor