Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

L. Barcsa jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, keretben 40×56 cm
10096.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Lendvai 961 jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, vászon, keretben, 53x73cm (vásznon apró lepattogzás)
10097.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Litkei József (1922-1988): Tokaj. Bőrkép, farost, hátul Vizualart címke, keretben 58×77 cm
10098.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10099.

Rufpreis:
8 000 HUF

10100.

Rufpreis:
10 000 HUF

Markó jelzéssel. Folyóparti táj. Olaj, karton, keretben 60x40 cm
10101.

Rufpreis:
8 000 HUF

10102.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Mátrai jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
10103.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Önarckép. Tus, papír, jelzett, paszpartuban 35×27 cm
10104.

Rufpreis:
2 000 HUF

10105.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Morisot 55 jelzéssel: Ex libris Dr. H. Dewez. Heliogravür, 16x12,5cm
10106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móricz József: Naiv festmény. Olaj, farost, jelzett, 100×79 cm
10107.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF