Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
639032
10096
186
3400
L. Barcsa jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, keretben 40×56 cm
669322
10097
186
22000
Lendvai 961 jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, vászon, keretben, 53x73cm (vásznon apró lepattogzás)
628011
10098
186
Litkei József (1922-1988): Tokaj. Bőrkép, farost, hátul Vizualart címke, keretben 58×77 cm
615017
10099
186
503615
10100
186
503048
10101
186
Markó jelzéssel. Folyóparti táj. Olaj, karton, keretben 60x40 cm 652559
10102
186
150000
622027
10103
186
13000
Mátrai jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
680374
10104
186
Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Önarckép. Tus, papír, jelzett, paszpartuban 35×27 cm 557481
10105
186
26000
664225
10106
186
Morisot 55 jelzéssel: Ex libris Dr. H. Dewez. Heliogravür, 16x12,5cm 679824
10107
186
Móricz József: Naiv festmény. Olaj, farost, jelzett, 100×79 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF