Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
680432
10060
186
Gonda Zoltán (1943-): Ködmönös férfi. Tus, papír, jelzett, paszpartuban 19×13 cm
680424
10061
186
Gonda Zoltán (1943-): Idős asszony. Tus, papír, jelzett, paszpartuban 19×13 cm
680433
10062
186
Gonda Zoltán (1943-): Olvasó. Tus, papír, jelzett, paszpartuban 19×13 cm 639253
10063
186
Gusztáv jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 27×22 cm
639034
10064
186
4800
Gyimesi jelzéssel: Tó part. Olaj, vászon-farost, 47×60 cm
666448
10065
186
Herbert Ferenc: Halászbástya. Linómetszet, üvegezett keretben, 45x32,5cm 514338
10066
186
80000
653854
10067
186
Hiringer F jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, kopott, keretben 35×30 cm
503489
10068
186
682743
10069
186
Horváth Endre (1896-1954): BUÉK. Rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 11×10 cm 652613
10070
186
Horváth jelzéssel: Téli fények. Olaj, farost, szép keretben 40×50
679978
10071
186
38000
Hranitzky Ilona (1889-?): Épülő Erzsébet híd. Olaj, vászon, jelzett, keretben 64×84
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF