Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

Gonda Zoltán (1943-): Ködmönös férfi. Tus, papír, jelzett, paszpartuban 19×13 cm
10060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gonda Zoltán (1943-): Idős asszony. Tus, papír, jelzett, paszpartuban 19×13 cm
10061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gonda Zoltán (1943-): Olvasó. Tus, papír, jelzett, paszpartuban 19×13 cm
10062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gusztáv jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 27×22 cm
10063.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyimesi jelzéssel: Tó part. Olaj, vászon-farost, 47×60 cm
10064.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Herbert Ferenc: Halászbástya. Linómetszet, üvegezett keretben, 45x32,5cm
10065.

Rufpreis:
800 HUF

10066.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Hiringer F jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, kopott, keretben 35×30 cm
10067.

Rufpreis:
3 000 HUF

10068.

Rufpreis:
10 000 HUF

Horváth Endre (1896-1954): BUÉK. Rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 11×10 cm
10069.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth jelzéssel: Téli fények. Olaj, farost, szép keretben 40×50
10070.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hranitzky Ilona (1889-?): Épülő Erzsébet híd. Olaj, vászon, jelzett, keretben 64×84
10071.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF