Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

Biró Pál (1885-1981) Naív festő: Tájkép. Olaj, farost, jelzett, kertben 17×37 cm
10024.

Rufpreis:
3 000 HUF

Biró Pál (1885-1981) Naív festő: Tájkép. Olaj, farost, jelzett, kertben 21×33 cm
10025.

Rufpreis:
3 000 HUF

Biró Pál (1885-1981) Naív festő: Tájkép. Olaj, farost, jelzett, kertben 16×35 cm
10026.

Rufpreis:
3 000 HUF

10027.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bodor Aladár (1913-2000): Szélmalom a házak között. Akvarell, papír, üvegezett keretben 54×68 cm
10028.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet. Rézkarc, papír, 40x30 cm
10029.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Kora tél. Linómetszet, 19/100, jelzett, üvegezett keretben, 47,5x57,5cm
10030.

Rufpreis:
800 HUF

B Saár jelzéssel: Rovinj. Pasztell, papír, 42×29 cm
10031.

Rufpreis:
3 000 HUF

10032.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10033.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Csobaji Zsolt: A győri piactér. Tus, papír, 10×29 cm
10034.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Pataj Mihály (1921-): Kertrészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben 60×50 cm
10035.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF