Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

Batári László (1920-1997): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 66×86 cm
10012.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10013.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Bauer.I. 1935 jelzéssel: Virágos udvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben 39×34 cm
10014.

Rufpreis:
5 000 HUF

B. Béla jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon, 28×40 cm
10015.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bereczk K jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 41×51 cm
10016.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Berkes jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, sérült, igényes, szép keretben, 55x65cm (kereten apró lepattogzás)
10017.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Berkes Lajos: Magányos csónak. Tus, papír, jelzett hátul, paszpartuban, 13×20 cm
10018.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berkes Lajos: Présház. Tus, papír, jelzett hátul, paszpartuban, 13×20 cm
10019.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bernhard Witschel: Sóhajok hídja. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben szép 51×42 cm
10020.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Blahos Rudolf (1917-1986): Városban, vegyes technika, papír, jelzett, 20x31 cm
10021.

Rufpreis:
4 000 HUF

10022.

Rufpreis:
1 800 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 30×25 cm
10023.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF