Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
654322
10012
186
19000
Batári László (1920-1997): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 66×86 cm
531745
10013
186
22000
654336
10014
186
Bauer.I. 1935 jelzéssel: Virágos udvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben 39×34 cm
679608
10015
186
B. Béla jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon, 28×40 cm
639940
10016
186
5500
Bereczk K jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 41×51 cm 682421
10017
186
Berkes jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, sérült, igényes, szép keretben, 55x65cm (kereten apró lepattogzás)
680439
10018
186
Berkes Lajos: Magányos csónak. Tus, papír, jelzett hátul, paszpartuban, 13×20 cm 680448
10019
186
Berkes Lajos: Présház. Tus, papír, jelzett hátul, paszpartuban, 13×20 cm 648492
10020
186
3800
Bernhard Witschel: Sóhajok hídja. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben szép 51×42 cm
543381
10021
186
Blahos Rudolf (1917-1986): Városban, vegyes technika, papír, jelzett, 20x31 cm 542699
10022
186
642216
10023
186
Blahos Rudolf (1917-1986): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 30×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF