Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Színezett rézkarc, papír, 36×25 cm
10216.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Éjszaka az utcán. Olaj, vászon, 50×60 cm
10217.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Női fej, grafit, papír, üvegezett keretben, 44x31cm
10218.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Tanulmányok, grafit, papír, üvegezett keretben, 37x23cm
10219.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Móricz Zsigmond karikatúrája. Szén, papír, 37×27 cm
10220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Az elvágyódó. Olaj, fa, szép állapotú, szecessziós stílusú keretben, 47x57cm
10221.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Jelzés nélkül: Trianon. Vegyes technika, farost, 80×120 cm
10222.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Műteremben. Akvatinta, rézkarc, papír, 16,5x17cm
10223.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Patakos táj fákkal. Olaj, vászon, keretben 46×60 cm
10224.

Rufpreis:
800 HUF
13

Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon, keretben 63×80 cm
10225.

Rufpreis:
800 HUF

Hat darab rézkarc különféle alkotóktól, virágok címmel,13×9-19×16 cm
10226.

Rufpreis:
2 000 HUF

1980-1990: 12db gyermekalkotás, meseillusztrációk, többféle technika alkalmazása, bájos képek + 6db gyermekalkotás, ragasztott, festett motívumok, szürreális kompozíciók + 11db gyermekalkotás, sokszorosító technikákkal készült fekete-fehér és színes munkák
10227.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF