Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
639223
10216
186
Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Színezett rézkarc, papír, 36×25 cm
682059
10217
186
Jelzés nélkül: Éjszaka az utcán. Olaj, vászon, 50×60 cm 573822
10218
186
Ismeretlen jelzéssel: Női fej, grafit, papír, üvegezett keretben, 44x31cm
573825
10219
186
Ismeretlen jelzéssel: Tanulmányok, grafit, papír, üvegezett keretben, 37x23cm
680022
10220
186
Jelzés nélkül: Móricz Zsigmond karikatúrája. Szén, papír, 37×27 cm
682555
10221
186
40000
Jelzés nélkül: Az elvágyódó. Olaj, fa, szép állapotú, szecessziós stílusú keretben, 47x57cm 679799
10222
186
Jelzés nélkül: Trianon. Vegyes technika, farost, 80×120 cm
679083
10223
186
Jelzés nélkül: Műteremben. Akvatinta, rézkarc, papír, 16,5x17cm 632558
10224
186
Jelzés nélkül: Patakos táj fákkal. Olaj, vászon, keretben 46×60 cm 632563
10225
186
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon, keretben 63×80 cm 680458
10226
186
Hat darab rézkarc különféle alkotóktól, virágok címmel,13×9-19×16 cm 685502
10227
186
1980-1990: 12db gyermekalkotás, meseillusztrációk, többféle technika alkalmazása, bájos képek + 6db gyermekalkotás, ragasztott, festett motívumok, szürreális kompozíciók + 11db gyermekalkotás, sokszorosító technikákkal készült fekete-fehér és színes munkák
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF