Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
631118
10144
186
4600
Sylvia jelzéssel: Újszülött. Olaj, vászon, piszok foltok, 60×40 cm 625641
10145
186
Szabó János (1942-): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 66×86 cm
653076
10146
186
Szabó jelzéssel: Halas csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 24×32 cm 613209
10147
186
366864
10148
186
Szendrei Alexandru: Arc, pirogramm-fa 25x18
639147
10149
186
503573
10150
186
667054
10151
186
Szőnyi Jenő (1902-?): Nagyváros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x26cm 621958
10152
186
Tallós jelzéssel: Gondolkodó. Szén, papír, 68×50 cm
621948
10153
186
Tallós jelzéssel: Könyöklő nő. Szén, papír, 68×50 cm
621953
10154
186
Tallós jelzéssel: Ülő nő. Szén, papír, 68×50 cm
510746
10155
186
Themleitner Zoltán jelzéssel: Alkonyat, olaj-karton 18x20cm, sérült fakeretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF