Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

Sylvia jelzéssel: Újszülött. Olaj, vászon, piszok foltok, 60×40 cm
10144.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szabó János (1942-): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 66×86 cm
10145.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szabó jelzéssel: Halas csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 24×32 cm
10146.

Rufpreis:
3 000 HUF

10147.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szendrei Alexandru: Arc, pirogramm-fa 25x18
10148.

Rufpreis:
4 000 HUF

10149.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10150.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szőnyi Jenő (1902-?): Nagyváros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x26cm
10151.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tallós jelzéssel: Gondolkodó. Szén, papír, 68×50 cm
10152.

Rufpreis:
800 HUF

Tallós jelzéssel: Könyöklő nő. Szén, papír, 68×50 cm
10153.

Rufpreis:
800 HUF

Tallós jelzéssel: Ülő nő. Szén, papír, 68×50 cm
10154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Themleitner Zoltán jelzéssel: Alkonyat, olaj-karton 18x20cm, sérült fakeretben
10155.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF