Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

Müller jelzéssel: Őzek a tónál. Olaj, karton, szép régi keretben 26×23 cm
10108.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Vince (1939-): Gólyák. Linó, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban 22×16 cm
10109.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy Vince (1939-): Kodály. Linó, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban 12×9 cm
10110.

Rufpreis:
800 HUF

Neogrády jelzéssel: Házrészlet. Olaj, vászon, vásznon, sérült, 30×40 cm
10111.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nyári Lóránt (1928-1982): Vihar után. Akvatinta, rézkarc, papír, 6/100, üvegezett keretben, jelzett, 41x60cm
10112.

Rufpreis:
6 000 HUF

10113.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Orsovai Valéria (1943-): Kalapos hölgy a tóparton. Olaj, farost, jelzett,  szép keretben 50×70 cm,
10114.

Rufpreis:
12 000 HUF

10115.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10116.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Pappné Kulcsár Ilona: Erdő részlet. Olaj, farost, jelzett, 25×46 cm
10117.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Paulovits Pál (1892-1975): Családi idill. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 33×43 cm
10118.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pálfy J. jelzéssel: Naplemente a tónál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24,5x33cm
10119.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF