Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

PCSM jelzéssel: Cím nélkül. Akril, karton, sérült, 110×70 cm
10120.

Rufpreis:
6 000 HUF

Petry Béla Albert (1902-1996): Ex libris Julii Pintye. Fametszet, jelzett, kartonra kasírozva, 16x12cm
10121.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, jelzés nélkül, papír, 33×28 cm
10122.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pirk László (1953-): Horizontmetszet I. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 35×43 cm
10123.

Rufpreis:
8 000 HUF

10124.

Rufpreis:
4 000 HUF

10125.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Pörge Gergely (1858-1930): Ellenőrzés. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 30×20 cm
10126.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10127.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10128.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Rácz jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, sérült, 40×50 cm
10129.

Rufpreis:
4 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Tél. Színezett linó 94/100, jelzett, üvegezett keretben, 60×42 cm
10130.

Rufpreis:
4 000 HUF

10131.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF