Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
682066
10120
186
PCSM jelzéssel: Cím nélkül. Akril, karton, sérült, 110×70 cm
664237
10121
186
Petry Béla Albert (1902-1996): Ex libris Julii Pintye. Fametszet, jelzett, kartonra kasírozva, 16x12cm
649862
10122
186
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, jelzés nélkül, papír, 33×28 cm
622011
10123
186
Pirk László (1953-): Horizontmetszet I. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 35×43 cm
583584
10124
186
679836
10125
186
22000
679336
10126
186
Pörge Gergely (1858-1930): Ellenőrzés. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 30×20 cm 514497
10127
186
642890
10128
186
4800
679619
10129
186
Rácz jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, sérült, 40×50 cm 628350
10130
186
Réti Mátyás (1922-2002): Tél. Színezett linó 94/100, jelzett, üvegezett keretben, 60×42 cm
493167
10131
186
40000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF