Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
680390
10156
186
Timár jelzéssel: Orgonás csendélet. Akvarell, olaj, karton, üvegezett, ovális keretben, sérülésekkel 61x74cm
679270
10157
186
Tordai Schilling: Kilátás Balatongyörökről. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 47×56 cm
679089
10158
186
Toth jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm
679086
10159
186
679088
10160
186
669957
10161
186
669960
10162
186
631893
10163
186
3800
Újváry jelzéssel: Házikós tájkép. Olaj, vászon, keretben 38×54 cm
559848
10164
186
679904
10165
186
28000
Vaszkó E jelzéssel: Ütközések. Olaj, karton, üvegezett új keretben 52×66 cm
571225
10166
186
Váci András (1928-): Alföldi nyomda, rézkarc, karton, jelzett, 34x49 cm
495678
10167
186
Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF