Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

Timár jelzéssel: Orgonás csendélet. Akvarell, olaj, karton, üvegezett, ovális keretben, sérülésekkel 61x74cm
10156.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tordai Schilling: Kilátás Balatongyörökről. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 47×56 cm
10157.

Rufpreis:
8 000 HUF

Toth jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm
10158.

Rufpreis:
4 000 HUF

10159.

Rufpreis:
4 000 HUF

10160.

Rufpreis:
4 000 HUF

10161.

Rufpreis:
3 000 HUF

10162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Újváry jelzéssel: Házikós tájkép. Olaj, vászon, keretben 38×54 cm
10163.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vaszkó E jelzéssel: Ütközések. Olaj, karton, üvegezett új keretben 52×66 cm
10165.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Váci András (1928-): Alföldi nyomda, rézkarc, karton, jelzett, 34x49 cm
10166.

Rufpreis:
1 200 HUF

Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
10167.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF