Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
572899
186
11000
628003
10001
186
Ábrahám Rafael (1929-): Angyali lebegés. Olaj, farost, jelzett, keretben 83×63 cm 621999
10002
186
Ács Ágoston jelzéssel: Folyóparti ház. Olaj, vászon sérült, szép keretben 49×71 cm
500200
10003
186
4800
500198
10004
186
4800
627982
10005
186
11000
Bakonyi Mihály (1933-): Káli tavak. Tempera, zsírkréta, karton, jelzett, üvegezett keretben 50×66 cm
543887
10006
186
17000
Balogh András (1919-1992): Kislány a műteremben, olaj, műanyag lap, üvegezett keretben, 33×25 cm. Képcsarnok címke a hátoldalon. 609446
10007
186
30000
Balogh Ervin (1925-): Fény a vízen. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 62×81 cm 620325
10008
186
30000
455759
10009
186
680399
10010
186
Barnóth Zoltán (1951-): Hangszerek. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 15×12 cm 680402
10011
186
Barnóth Zoltán (1951-): Tiszapart. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 20×14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF