Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

10072.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ilosvai Varga jelzéssel: Házak. Pasztell, karton, 46×43 cm
10073.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1931 Jakobovits Arthur rajzai c. 36 lapos mappa 34 rajza 35x28 cm
10074.

Rufpreis:
10 000 HUF

10075.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Jeney jelzéssel: Férfi fej 1919.Ceruza, papír, üvegezett keretben 25×19 cm
10076.

Rufpreis:
1 400 HUF

10077.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10078.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kanka Henrik: Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32×26 cm
10079.

Rufpreis:
12 000 HUF

10080.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kelemen András jelzéssel: Alvó nők. Tus, papír, szép keretben 32×32 cm
10081.

Rufpreis:
1 400 HUF

10082.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kézdi Kovács jelzéssel: Erdőben. Olaj, vászon, javított, 54×77 cm
10083.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF