https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
477556
10072
186
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Huller Ágoston (1944): Tűz után. Olaj, farost, jelzett, 40x45 cm keretben
Das Lot is nicht erreichbar
621970
10073
186
0
4400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ilosvai Varga jelzéssel: Házak. Pasztell, karton, 46×43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
523581
10074
186
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1931 Jakobovits Arthur rajzai c. 36 lapos mappa 34 rajza 35x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
643005
10075
186
0
4400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jánosi Sándor (1927-): Szódásüveges csendélet. Színes szitanyomat, papír jelzett, üvegezett keretben 38×46 cm
Das Lot is nicht erreichbar
603110
10076
186
0
1400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jeney jelzéssel: Férfi fej 1919.Ceruza, papír, üvegezett keretben 25×19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
543886
10077
186
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Johan Hugó (1890-1951): Fenyőrészlet, akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, 32×24 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
551180
10078
186
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kalmár Mária: Falusi látkép, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
679639
10079
186
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kanka Henrik: Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32×26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
599069
10080
186
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kádár jelzéssel: Akt. tus, papír, üvegezett fa keretben, 64x43cm
Das Lot is nicht erreichbar
603077
10081
186
0
1400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kelemen András jelzéssel: Alvó nők. Tus, papír, szép keretben 32×32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
451452
10082
186
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kéméndy Jenő (1860-1925): Balassi Bálint, olaj, furnér, karcolással jelzett, keretben 35x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
682064
10083
186
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kézdi Kovács jelzéssel: Erdőben. Olaj, vászon, javított, 54×77 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse