Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

FKSA jelzéssel: Absztrakt. Olaj, farost, 79x38cm
10048.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Follemantal 1930 jelzéssel: Muzsikáló fiú. Olaj, farost, több helyen sérült a kép és keret 35×29 cm
10049.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Freytag Zoltán (1901-1983): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 86×66 cm
10050.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10051.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Garai jelzéssel: Gallyakat vivő lány. Festett selyemkép, paszpartuban, apró foltokkal, 24×18 cm
10052.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gál jelzéssel: Csendélet. Kréta, papír, 31×43  cm
10053.

Rufpreis:
800 HUF

10054.

Rufpreis:
10 000 HUF

Geiger jelzéssel: Öltözködő lány. Akvarell, papír, üvegezett szép keretben 36×31 cm
10055.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10056.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10057.

Rufpreis:
4 000 HUF

Glatz jelzéssel: Korsós csendélet. Akvarell, papír, szakadás több helyen, üvegezett keretben 43×35 cm
10058.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Glatz Oszkár (1872-1958): Fiúk. Két tanulmány. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuzva, üvegezett keretben, 26x32cm
10059.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF