Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
669463
10048
186
FKSA jelzéssel: Absztrakt. Olaj, farost, 79x38cm
626372
10049
186
4400
Follemantal 1930 jelzéssel: Muzsikáló fiú. Olaj, farost, több helyen sérült a kép és keret 35×29 cm
654317
10050
186
50000
Freytag Zoltán (1901-1983): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 86×66 cm
519015
10051
186
65000
642826
10052
186
Garai jelzéssel: Gallyakat vivő lány. Festett selyemkép, paszpartuban, apró foltokkal, 24×18 cm
597678
10053
186
Gál jelzéssel: Csendélet. Kréta, papír, 31×43 cm
545832
10054
186
679634
10055
186
Geiger jelzéssel: Öltözködő lány. Akvarell, papír, üvegezett szép keretben 36×31 cm
669306
10056
186
30000
597566
10057
186
631206
10058
186
3800
Glatz jelzéssel: Korsós csendélet. Akvarell, papír, szakadás több helyen, üvegezett keretben 43×35 cm
654297
10059
186
Glatz Oszkár (1872-1958): Fiúk. Két tanulmány. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuzva, üvegezett keretben, 26x32cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF