Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
685449
10036
186
Dalnoki jelzéssel: Táj libákkal. Olaj, karton, igényes, aranyozott fakeretben, 29x34cm + Úton. Olaj, karton, igényes, aranyozott fakeretben, 29x34cm (festék helyenként lekopott) 648584
10037
186
28000
Diener Dénes (1889-1956): Kisfiú. Pasztell, karton, jelzett, üvegezett keretben 60×50 cm
642946
10038
186
3400
DK jelzéssel: Ló és csikó. Olaj, vászon-karton, keretben 44×38 cm
648723
10039
186
D. Vanni jelzéssel: Sziciliaiak. Akvarell, papír. 17x12 cm 655306
10040
186
Emeritzy György: Gemenci erdő. Olaj, farost, jelzett, keretben 69×59 cm 655303
10041
186
19000
Emeritzy György: Őcsényi tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben 59×79 cm 626795
10042
186
Endrész József (1928-) : Mária a kis Jézussal. Vegyes technika, fa , hátul jelzett, néhány apró lepattanással, 39×26 cm 685501
10043
186
Engel Tevan István (1936-1996): Kb 30 db skiccek, vázlatok, tanulmány rajzok, több hajtva 654333
10044
186
654331
10045
186
Erdőssy jelzéssel: Téli táj épülettel. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×52 cm
685524
10046
186
Élesdy István (1912-1987): Budai Vár, Fortuna utca. Rézkarc, papír, jelzett, 43x61cm 667289
10047
186
30000
F. Borzai jelzéssel: Mediterrán kikötő. Olaj, vászon, nagyméretű díszes aranyozott keretben, 98x78cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF