Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

10084.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10085.

Rufpreis:
6 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Camillo Corot egyik alkotásának a másolat. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben 38×47 cm
10086.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
10087.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet, papír, jelzés nélkül 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
10088.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Bezárva, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
10089.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10090.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kóródy Jenő (1922): Absztrakt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22,5x28cm
10091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kóródy Jenő (1922): Ipartelep. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x29cm
10092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kóródy Jenő (1922): Színes absztrakt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19,5x22,5cm
10093.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kroher jelzéssel: A győztes szarvas. Olaj, karton, szép régi keretben 26×23 cm
10094.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lakatos jelzéssel: Házak a parton. Akvarell, papír, 25×38 cm
10095.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF