Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
488892
10084
186
14000
571185
10085
186
679908
10086
186
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Camillo Corot egyik alkotásának a másolat. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben 38×47 cm
457064
10087
186
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
457052
10088
186
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet, papír, jelzés nélkül 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
457049
10089
186
Kondor Béla (1931-1972): Bezárva, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
597774
10090
186
680555
10091
186
Kóródy Jenő (1922): Absztrakt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22,5x28cm 680552
10092
186
Kóródy Jenő (1922): Ipartelep. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x29cm 680560
10093
186
Kóródy Jenő (1922): Színes absztrakt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19,5x22,5cm 680046
10094
186
Kroher jelzéssel: A győztes szarvas. Olaj, karton, szép régi keretben 26×23 cm
630994
10095
186
Lakatos jelzéssel: Házak a parton. Akvarell, papír, 25×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF