Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 228

Weisz Zsuzsa (1925-): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, keretben 50x43 cm
10168.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Weith László jelzéssel: Leány fej. Akvarell, papír-karton, üvegezett régi keretben, 55×77 cm
10169.

Rufpreis:
6 000 HUF

10170.

Rufpreis:
2 800 HUF

10171.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zádor István (1882-1963): Várrom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31,5x40,5cm
10172.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32,5x41cm
10173.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10174.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zórád Ernő (1911-2004): Tabán sorozatának ofszet reprodukciói. 11 db + fedlap. 30x50 cm
10175.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10176.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Kikötő. Olaj, selyem, több kisebb szakadás, üvegezett szép keretben 49×73 cm
10177.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tokaj, akvarell, papír üvegezett keretben, 21×28 cm
10178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdőben. Olaj, vászon. jelzett 80x60 cm
10179.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF